دکتر سیدعلی نبی پور » جراحی زیبایی بینی » هزینه عمل زیبایی بینی در کرج سال ۱۴۰۲
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

هزینه عمل زیبایی بینی در کرج سال ۱۴۰۲

عمل جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی امروزه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی در بین خانم ها و آقایان است. از عوامل مهم در عمل بینی هزینه عمل جراحی زیبایی بینی در کرج است. اما قبل از انجام عمل افرادی در جستجوی عمل جراحی ارزان و باکیفیت هستند. برخی هم تصور می کنند هر چقدر هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج بیشتر باشد، نتیجه عمل بهتر می شود و ضامن نتیجه عمل است.

اما بهتر است بدانید که هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد. بهترین راه مشاوره با یک جراح زیبایی بینی خوب و باتجربه در کرج است تا بتواند از عوارض بسیاری جلوگیری کند. رفع اختلالات موجود در بینی مانند قوز بینی، افتادگی بینی، بزرگی حفره های بینی در عمل جراحی زیبایی بینی انجام می شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه جراحی بینی در کرج شامل موارد زیر می باشد:

 • آزمایشات قبل از عمل جراحی
 • نوع بینی فرد و مشکلاتی که بینی دارد
 • دستمرد پزشک جراح زیبایی بینی
 • دستمزد دکتر بیهوشی
 • هزینه کلینیک یا بیمارستان
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد!
ارسال فرم با خطا مواجه شد. لطفا پس از بررسی مجددا ارسال نمایید.

هزینه آزمایشات قبل از جراحی بینی در کرج شامل چه مواردی است؟

هزینه های قبل از عمل جراحی بینی شامل هزینه های آزمایش خون می باشد و اگر فرد دارای مشکلات تنفسی یا شکستگی بینی باشد برای ارزیابی ساختمان بینی نیاز است عکس سیتی اسکن گرفته شود.

آزمایشات خون براساس تشخیص پزشک انجام می شود. آزمایشاتی برای بررسی کمبود آهن، کم خونی، ایدز و میزان قند خون و موارد دیگری انجام می شود. در صورتی که فرد بیماری های زمینه ای مانند تیروئید یا بیماری های قلبی داشته باشد باید از جراح خود نامه ای داشته باشد که انجام عمل جراحی زیبایی بینی بلامانع است.

برای بررسی کلی فرم بینی قبل و بعد از عمل زیبایی بینی عکس از بینی گرفته می شود. این عکس ها از سه زاویه بینی فرد گرفته می شود که در اکثر مطب ها انجام می شود.

موارد فوق جزء هزینه های عمل جراحی زیبایی بینی در کرج می باشد که قبل از عمل نیاز است.


نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی دکتر علی نبی پور

چند ماه پس از جراحی بینی
نتیجه جراحی زیبایی بینی در کرج
قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی-

نوع بینی چه تاثیری در تعیین هزینه های عمل بینی دارد؟

نوع بینی تاثیر مستقیمی در تعیین هزینه ها و قیمت عمل جراحی بینی دارد. اگر بینی استخوانی باشد یا بینی گوشتی باشد هزینه ها متفاوت خواهد بود. گاها ممکن است هزینه جراحی زیبایی بینی گوشتی در کرج کمی بالاتر از هزینه عمل بینی استخوانی شود.

در صورتی که بینی یک بار عمل شده باشد و مطابق نظر فرد نباشد، نیاز به عمل جراحی بینی ترمیمی دارد. معمولا عمل جراحی بینی ترمیمی توسط همان پزشکی که بار اول عمل کرده است انجام می شود و برخی پزشکان این عمل را قبول نمی کنند.

هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی از هزینه اولیه برای که فردی اولین بار است عمل می کند، بیشتر است.

بینی های گوشتی پوست ضخیمی دارند و پره های بینی پهن هستند. بینی های گوشتی بانک غضروفی کمتری دارند و گاهی اوقات به پیوند غضروف نیاز دارند. اما بینی های استخوانی، غضروف و استخوان مستحکم تری دارند. بینی های استخوانی پوست نازکی دارند و اکثرا دارای قوز هستند.

هزینه دستمزد جراح چگونه تعیین می گردد؟

 هزینه دستمزد جراح زیبایی بینی به عواملی بستگی دارد که در ادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

 • تجربه و مهارت و تخصص جراح از عوامل مهم در تعیین هزینه جراحی بینی است. میزان سوابق کاری و نمونه کارهایی که پزشک جراح دارد و شهرتی که در حرفه خود دارد در تعیین هزینه ها بسیار موثر است.
 • جراحی که تجربه زیادی در عمل جراحی بینی داشته باشد، با چالش های هنگام عمل آشنایی دارد و آن ها را گذرانده است. در نتیجه می تواند عمل های سخت را نیز با موفقیت انجام دهد.
 • پرداخت هزینه کم و عمل جراحی بینی توسط جراح کم تجربه، ریسک ها و عوارضی دارد که ممکن است دیگر برگشت پذیر نباشد. بنابراین بهتر است قبل از انجام عمل، بدون درنظر گرفتن هزینه جراحی زیبایی بینی، در خصوص تجربه و مهارت و رزومه کاری جراح تحقیق کنید.
 • بررسی کنید افرادی که عمل زیبایی بینی انجام داده اند، از عمل رضایت داشته اند یا خیر. حتما نمونه کارهای پزشک را مشاهده کنید. می توانید از طریق صفحه اینستاگرام پزشک یا سایت او نمونه کارهای جراح زیبایی بینی را بررسی کنید.

عوامل فوق در میزان دستمزد جراح و هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج موثر است. انتخاب یک جراح خوب بینی بسیار مهم است.

 هزینه دکتر بیهوشی

هزینه متخصص بیهوشی نیز یکی از بخش های هزینه های عمل بینی است. در رینوپلاستی پروسه بیهوشی توسط متخصص بیهوشی کنترل می گردد. باید علائم حیاتی بیمار حین عمل بررسی شوند.

جراح متخصص، بیهوشی کامل را نسبت به بی حسی موضعی ترجیح می دهد. زیرا بیمار در حین عمل حرکت نمی کند و هیچ دردی را احساس نمی کند. در نتیجه جراح تسلط بیشتری روی بیمار دارد.

هزینه محل جراحی زیبایی بینی

محل جراحی بینی در تعیین میزان هزینه های جراحی زیبایی بینی موثر است. اگر فرد در بیمارستان جراحی شود یا در بیمارستان جراحی شود و… هزینه های متفاوتی دارد. البته مهم این است که پزشک در چه محلی عمل نماید. اعتبار مکانی که عمل جراحی انجام می شود نیز مهم است.

هزینه های جراحی بینی معمولا کمتر از تهران است. هزینه جراحی در شهرهای بزرگ با شهرهای کوچکتر معمولا متفاوت است.

شهر کرج به دلیل نزدیکی در تهران، جراحان بینی با تجربه و ماهری دارد که بسیار در این امر حاذق هستند و مهارت خوبی در عمل جراحی زیبایی بینی دارند.

معاینات بعد از عمل جراحی بینی

بعد از عمل جراحی بینی نیاز است که هر هفته پزشک جراح، بینی شما را بررسی و معاینه کند. باید به عمل زیبایی بینی خود مراجعه کنید. بعد از یک ماه، در سال اول هر سه ماه یکبار و در سال دوم هر شش ماه یکبار نیاز است که معاینات پزشکی انجام شود.

آیا بیمه هزینه جراحی بینی را پرداخت می کند؟

در صورتی که عمل جراحی بینی برای زیبایی انجام شود، بیمه هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کند. در صورتی که برای مشکلات تنفسی نیاز به عمل باشد، برخی از شرکت های بیمه بخشی از هزینه را پرداخت می کنند.

شرایطی که بیمه هزینه جراحی بینی در کرج را پرداخت می کند:

 • شکستگی استخوان بینی
 • بزرگی مخروط داخلی بینی
 • باریک بودن دهلیز بینی
 • مشکلات تنفسی و داشتن پولیپ بینی

اگر در خصوص هزینه جراحی زیبایی بینی در کرج و نحوه انجام عمل بینی یا مشاوره در خصوص بینی خود با پزشک و جراح متخصص دکتر علی نبی پور سوالی دارید در انتهای همین مقاله بخش نظرات بپرسید. همچنین برای دریافت نوبت مشاوره حضوری با پزشک با شماره های تماس در ارتباط باشید.

 

دکتر سید علی نبی پور

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی (ENT زیبایی بینی و پلاستیک صورت) متولد سال ۱۳۵۴هستند.

ایشان سال ۱۳۷۶ در دوره پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در سال ۱۳۸۴ نیز از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند

ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و بینی خودشان را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۱۳۹۳ دریافت نمودند.

دکتر نبی پور تاکنون موفق به انجام بیش از ۲۰۰۰ عمل زیبایی بینی شده اند.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

رفع گلودرد بعد از جراحی بینی

رفع گلودرد بعد از جراحی بینی

گلودرد بعد از جراحی بینی یکی از مشکلات رایج است، به خصوص زمانی که از بیهوشی عمومی استفاده می شود. پس از جراحی تحت بیهوشی عمومی، بسیاری از بیماران تا...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *