دکتر سیدعلی نبی پور » جراحی زیبایی بینی » بهترین جراح زیبایی بینی در تهران + عکس های عمل بینی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران + عکس های عمل بینی

بینی یکی از قسمت‌های مهم صورت می‌باشد که تاثیر زیادی بر زیبایی افراد دارد و هر ساله افراد زیادی جهت جراحی بینی به منظور تغییر اندازه و فرم آن اقدام می‌نمایند، در این بین یکی از بزرگترین نگرانی‌های مراجعین انتخاب یک جراح خوب می‌باشد زیرا هرگونه مشکلی که به دلیل عدم تخصص و تجربه‌ی جراح در حین جراحی پیش بیاید منجر به نارضایتی بیمار خواهد شد، در برخی موارد نتایج جراحی بینی به حدی غیرطبیعی می‌باشد که بیماران احتیاج به جراحی ترمیمی بینی دارند جهت اصلاح مشکلات عملکردی و زیبایی که حین جراحی اول ایجاد شده است، جراحی ترمیمی از بسیاری جهات نسبت به جراحی اولیه پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌باشد و ممکن است به نتایج دلخواه بیمار منجر نشود، بنابراین دقت در انتخاب یک جراح بینی خوب اولین قدم در مسیر جراحی بینی می‌باشد، در ادامه به بررسی ویژگی‌های یک جراح بینی خوب خواهیم پرداخت.

عمل زیبایی بینی

بهترین جراح بینی کیست؟ یک جراح بینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟ پیش کدام پزشک عمل زیبایی بینی انجام دهیم؟

ممکن است تمامی این سوالات در ذهن شما که قصد انجام عمل زیبایی بینی دارید شکل بگیرد اما پاسخی برای آنها پیدا نکرده اید. بهتر  است بدانید جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی نیست و شما هر زمان که بخواهید می توانید برای انجام آن اقدام نمایید. اما باید قبل از هرگونه اقدامی اطلاعات لازم را در این خصوص بدست آوردید. ما برای شما مطالبی آماده کرده ایم که در ادامه می توانید با مطالعه آن در خصوص انتخاب بهترین پزشک جراحی بینی در تهران اطلاعات مفیدی را کسب نمایید.

رینوپلاستی نام پزشکی برای چیزی است که بسیاری از مردم آن را “عمل بینی” می نامند. راینو به معنای بینی و پلاستی (که از کلمه یونانی پلاستوس گرفته شده است) به معنای “شکل گیری یا قالب گیری” است. جراحی زیبایی بینی یکی از چالش برانگیزترین جراحی ها در تمامی جراحی های پلاستیک صورت و زیبایی است. این نیاز به مهارت، آموزش و یک چشم کلیدی برای تقارن دارد. همچنین نیاز به مهارت پیشرفته در جراحی عملکردی بینی دارد، همانطور که در زیر بحث خواهم کرد. این روشی است که فراتر از یک جراحی، بلکه یک هنر است.

اغلب جراحان بینی زمانی که با بیماران خود در مورد جراحی زیبایی بینی صحبت می کنند، به آنها اطلاع می دهند که هدف از جراحی زیبایی بینی چیست. دو مورد از مهم ترین این اهداف شامل موارد زیر است:

  • برای بهبود شکل، تقارن و ظاهر بینی
  • برای حفظ یا بهبود عملکرد بینی (مانند توانایی تنفس)

این دو ویژگی کلیدی مشاوره با جراح پلاستیک صورت به زیباجویان عزیز کمک می کند تا در انتخاب جراح مناسب برای خود راحت باشند.

ویژگی‌های یک جراح بینی

دانش تخصصی

از آن‌جایی که بینی هر فردی از لحاظ ظاهری با دیگران متفاوت می‌باشد، جراحی هر بینی نیز متفاوت می‌باشد. جراح بینی باید با آناتومی صورت افراد آشنایی کامل داشته باشد، به عنوان مثال فرم بینی بعد از جراحی در خانم‌ها کاملاً متفاوت با آقایان می‌باشد و عدم دقت به این مسئله موجب می‌شود در برخی موارد نتایج تاسف باری را همراه داشته است، به عنوان مثال مردانی که پس از جراحی بینی‌های ظریف، سربالا و کوتاه دارند پس از جراحی به دلیل عدم تطابق بینی با جنسیت خود دچار مشکلات بسیاری از لحاظ عاطفی و اهتماد به نفس خواهند شد. همچنین قومیت و آناتومی صورت یکی از نکات مهم می‌باشد، بنابراین جراح بینی باید با آناتومی چهره‌ی افراد در قومیت‌های متفاوت آشنا باشد تا بتواند بینی متناسب با چهره‌ فرد را ایجاد کند.

عکس های ارسالی مراجعه کننده ی عزیزمون بعد از جراحی بینی-

دکتر سید علی نبی پور اشرفی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

تهران، شریعتی، نبش شمالی ظفر، ساختمان پزشکان ظفر، طبقه اول، واحد ۸

☎۰۲۶۳۲۲۱۶۴۰۳
📱۰۹۳۶۳۰۹۱۸۱۹

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی نبی پور

تجربه

یکی از ویژگی‌های دکتر جراحی بینی در تهران مهارت و تجربه‌ی او می‌باشد، هرچند که دانش تخصصی عامل بسیار مهمی می‌باشد اما مهارت و تجربه یکی دیگر از عوامل مهم می‌باشد. جراحی که در گذشته جراحی‌های بسیاری را با موفقیت انجام داده است به طور حتم در سایت خود آلبومی از عکس جراحی‌هایی که در گذشته انجام داده است را ارائه کرده است، شما با مراجعه به سایت جراحان مختلف و مقایسه عکس‌های قبل و بعد از جراحی بینی در افراد متفاوت می‌توانید تا حدودی به مهارت و تخصص وی پی ببرید. همچنین زمانی که در اتاق انتظار منتظر نوبت خود هستید می‌توانید با مراجعین قبلی صحبت نمائید و از اینکه آیا از نتیجه‌ی جراحی رضایت داشته‌اند اطلاعات مفیدی را کسب نمائید.

جراحی بینی خانم در تهران
عمل بینی در تهران

مهارت ارتباطی و کلامی

یک متخصص جراحی بینی در تهران باید از مهارت اجتماعی بالایی برخوردار باشد تا بتواند با مراجعین خود خیلی سریع ارتباط برقرار کند، در برخی موارد مراجعین نمی‌توانند خواسته‌های خود را به طور دقیق و واضح بیان کنند، در این مواقع جراح باید سعی کند با فراهم آوردن محیطی گرم و صمیمی به تمام صحبت‌های آن‌ها دقت کند و سپس نظر خود را ارائه نماید. طیف افرادی که جهت جراحی بینی مراجعه می‌نمایند بسیار گسترده می‌باشد، افراد جوان، میانسال با شغل و تحصیلات مختلف، بنابراین جراح باید توانایی لازم جهت برقراری ارتباط با این افراد و خانواده‌های آن‌ها را داشته باشد تا مراجعین به وی اعتماد کنند و به راحتی خواسته‌های خود از نتیجه جراحی را بیان نمایند. احترام به تمام مراجعین و خواسته‌های آن‌ها نیز از نکات مهمی است که یک جراح بینی خوب باید به آن دقت نماید.

یک سال و نیم بعد از عمل و رضایت مراجعه کننده ی عزیزمون در تهران
نتیجه جراحی بینی در تهران

تطابق با دانش جدید

با توجه به پیشرفت روزافزون دانش پزشکی در همه‌ی حیطه‌ها، یک جراح زیبایی بینی باید نسبت به روش‌ها و ابزارهای نوین در رشته‌ی جراحی بینی اطلاعات به روز داشته باشد، هر ساله روش‌های نوینی جهت کاهش عوارض پس از جراحی، کاهش میزان درد و ناراحتی پس از جراحی و کاهش دوره نقاهت ارائه می‌شود؛ واضح است که اگر دانش تخصصی جراح با پیشرفت‌های نوین به روز نشود نتیجه‌ی جراحی زیبایی بینی ممکن است عوارض جانبی بسیاری را برای بیمار به همراه داشته باشد.

جراحی بینی فانتزی
جراحی زیبایی بینی-

محیط راحت و صمیمی مطب

به عنوان آخرین مورد لازم است به این نکته دقت نمائید که محیط مطب به چه صورتی می‌باشد، زمانی را که شما در اتاق انتظار می‌گذرانید باید در یک محیط راحت و آرام سپری شود، مبلمان و دکوراسیون اتاق انتظار باید به گونه‌ای باشد که فرد به دور از اضطراب بتواند دقایقی را منتظر بماند. رفتار پرسنل و کارکنان مطب و کلینیک باید همراه با احترام و مهربانی باشد تا افراد بتوانند در زمان مراجعه برای ویزیت‌های قبل و بعد از جراحی احساس آرامش و راحتی داشته باشند، نوبت دهی مطب باید به گونه ای باشد که افراد مدت زیادی را برای نوبت خود در انتظار باقی نمانند، مخصوصاً در ویزیت‌هایی که پس از جراحی انجام می‌شود به دلیل اینکه ممکن است بیمار دچار درد و ناراحتی باشد لازم است که به هیچ وجه معطل نشود.

با توجه به تمام مواردی که ذکر شد می‌توانید بهترین جراحی بینی در تهران را انتخاب نمائید و مطمئن باشید که از نتایج جراحی بسیار راضی خواهید بود.

منبع:

https://www.rcseng.ac.uk/careers-in-surgery/careers-support/skills-and-qualities-of-a-surgeon/

دکتر سید علی نبی پور

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی (ENT زیبایی بینی و پلاستیک صورت) متولد سال ۱۳۵۴هستند.

ایشان سال ۱۳۷۶ در دوره پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در سال ۱۳۸۴ نیز از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند

ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و بینی خودشان را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۱۳۹۳ دریافت نمودند.

دکتر نبی پور تاکنون موفق به انجام بیش از ۲۰۰۰ عمل زیبایی بینی شده اند.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

آیا جراحی بینی خطر دارد؟

آیا جراحی بینی خطر دارد؟

جراحی بینی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی در جهان است. خوشبختانه پزشکان جراح ایرانی در این زمینه تبحر بالایی دارند و احتمالا شنیده اید که برخی از...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۰ دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *