مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه

جراح بینی در کرج

از جمله شایع ترین جراحی های زیبایی، می توان به جراحی بینی اشاره کرد. امروزه جراحی زیبایی بینی طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل جراحان زیادی در نقاط مختلف ایران در این زمینه فعالیت می کنند. شاید شما هم یک با به این فکر کرده باشید که آیا بینی شما هم نیاز به جراحی دارد یا خیر. فرقی نمی کند در کدام منطقه از شهر، کشور یا جهان قرار دارید، هر جا که باشید برای اقدام به یک جراحی پر ریسکی مانند جراحی زیبایی بینی قطعا باید بهترین انتخاب را داشته باشید به دنبال یک جراح بینی حاذق و با تجربه ای بگردید.

بهترین جراح بینی در کرج کیست؟ آیا می خواهید این جراحی به بهترین شکل ممکن انجام شود؟ چگونه بهترین عمل بینی را انجام دهیم؟ آیا دوست دارید بینی طبیعی انجام دهید؟ آیا بین عمل بینی مردان و زنان تفاوت وجود دارد؟ ممکن است تصمیم گیری کمی سخت باشد. اگر در ایران زندگی می کنید و تصمیم شما برای انجام جراحی بینی در کرج قطعی است و آمادگی کامل برای رفتن به اتاق عمل را دارید، بهتر است در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. ما به شما کمک می کنیم تا بهترین جراحی زیبایی بینی را در کرج انجام دهید به عبارت دیگر شما را در بهترین و درست ترین تصمیم در انتخاب جراح بینی مورد نظر خود راهنمایی می کنیم.

آیا جراح خود را در کرج انتخاب کرده اید؟

آیا می دانید جراح بینی شما از چه سطح تخصصی برخوردار است و آیا برای انجام این عمل از تجربه کافی برخوردار است؟ بیماران قبلی وی چقدر رضایت دارند؟ اینها نکاتی است که هنگام انتخاب جراح باید به آنها دقت کرد. بنابراین نمی توانید به راحتی یک جراح خوب برای انجام جراحی بینی انتخاب کنید. انتخاب بهترین جراح بینی باعث می شود بعد از جراحی بینی مشکلی جدی نداشته باشید و از انجام این کار پشیمان نشوید.

بهترین جراح بینی در کرج

اگر شما هم ساکن کرج می باشید و قصد اقدام به جراحی زیبایی بینی را دارید توصیه می کنیم در انتخاب بهترین جراح بینی دقت های لازم را داشته باشید زیرا جراحان بسیار با تجربه ای در این زمینه در شهر کرج مشغول به فعالیت می باشند. زیرا تحقیق و بررسی برای انتخاب یک جراح بینی خوب، رضایت از جراحی را تا حد قابل قبولی افزایش می دهد. زیرا نکته بسیار حائز اهمیت برای متقاضیان جراحی بینی، کسب نتیجه مورد نظر می باشد.

با انتخاب بهترین جراح بینی در کرج عوارض جراحی را کاهش دهید

بهتر است قبل از هر اقدامی با عوارض احتمالی جراحی بینی آشنا شوید و در مورد آنها تحقیق کرده باشید. به طور کلی، جراحی بینی ممکن است عوارضی مانند خونریزی، عفونت یا عوارض بیهوشی ایجاد کند. برخی از عوارض جانبی خطرناک شامل بی حسی، خونریزی، زخم بینی، تورم بینی و صورت، آسیب دائمی به اعصاب و بسیاری دیگر از عواقب خطرناک دیگر است. اگر عوارض احتمالی جراحی بینی را در نظر نگرفته اید، توصیه می شود تحقیقات لازم را در این زمینه داشته باشید. اما خیلی نگران نباشید، انتخاب بهترین جراح بینی باعث کاهش چشمگیر عوارض جراحی بینی و کاهش دوره بهبودی بعد از جراحی بینی می شود. بنابراین اگر انتخاب درستی داشته باشید، جای نگرانی نیست.

اکنون ممکن است بپرسید چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنید یا ممکن است انتخاب یک جراح خوب، به دلیل اینکه جراحان زیادی در این زمینه فعالیت می کنند کمی دشوار باشد. در این مقاله، ما به شما در انتخاب جراح بینی کمک می کنیم.

جراحی زیبایی بینی در کرج

امروزه جراحی های زیبایی توسط متخصصان جراحی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی انجام می شود. به منظور انتخاب جراح بینی خوب در کرج می توان از راه هایی مانند بررسی نتایج جراحی های سابق جراح، جلسه مشاوره حضوری و تطبیق انتظارات از جراحی بینی استفاده کرد. یک جراح بینی خوب علاوه بر ارتباط موثر و توجیه بیمار نسبت به جراحی، رعایت نکات لازم برای قبل و بعد از جراحی را برای بیمار شرح می دهد. اطمینان خاطر و آرامش بیمار، جراحی بینی را سهل تر و نزدیک تر به نتایج دلخواه پیش می برد.

بهترین جراح بینی چه کسی است؟

اولین قدم در این راه این است که لیستی از بهترین جراحان جراحی بینی تهیه کنید.

 ابتدا به دنبال بهترین پزشکان در زمینه جراحی بینی باشید و فهرستی از نام آنها تهیه کنید. برای انجام این کار، می توانید آنها را در صفحه گوگل جستجو کنید یا بهترین صفحات جراحی بینی را در صفحاتی مانند اینستاگرام جستجو کنید، جایی که امروزه فعالیت های زیادی در این پلتفرم وجود دارد. معمولاً جراحانی که در انجام این عمل حرفه ای عمل می کنند، در این بسترها بسیار فعال هستند و در اینترنت برای نمایش نمونه کارها فعالیت می کنند.

اگر فرصت مرور این صفحات را ندارید، می توانید از سایت CPSO دیدن کنید. این سایت لیستی از جراحان جراحی بینی را در اختیار شما قرار می دهد. خوبی این سایت این است که تمام اطلاعات مورد نیاز برای پزشکان مختلف را جمع آوری کرده و لیست کاملی را در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین جراحان را از لیست آماده شده انتخاب کنید

به نظر شما کدام پزشک در لیستی که تهیه کرده اید بهتر است؟ برای انتخاب گزینه مناسب از لیست، باید سابقه کار پزشکان، مدارک تحصیلی و زمینه فعالیت آنها را بررسی کنید. همچنین، اگر محل مطب پزشک برای شما مهم است، می توانید نزدیکترین پزشک منطقه خود را انتخاب کنید.

دیدن نمونه کارهای جراح را فراموش نکنید.

پس از انتخاب جراح، نمونه کارها را حتماً ببینید. برای این کار می توانید به صفحات رسمی پزشک مراجعه کنید. دیدن نمونه جراحی زیبایی بینی به شما در ارزیابی کار پزشک کمک می کند.

در روش جراحی بینی، نکات زیادی باید توسط جراح در نظر گرفته شود تا فرم نهایی بینی مطابق میل بیمار و صورت او شکل بگیرد. بنابراین، حتماً به نمونه کارهای جراح توجه کافی داشته باشید و در نظر بگیرید که آیا جراح تمام بینی بیماران را در یک مدل انجام داده است یا خیر؟ آیا بینی های عمل شده زیاد سربالا نیستند؟ و بسیاری نکات دیگر که هنگام مشاهده نمونه ها باید به آنها توجه کنید.

حتماً با بیماران قبلی پزشک خود صحبت کنید.

پس از مشاهده صفحات رسمی پزشک، بهتر است با بیماران قبلی پزشک ارتباط برقرار کنید. این ارتباط باعث می شود رضایت آنها را بسنجید و نحوه عملکرد پزشک را بشناسید.

یک گام مهم در انتخاب بهترین جراح بینی، مشاوره حضوری است.

پس از انتخاب جراح، می توانید یک قرار ملاقات بگذارید. در این جلسه، هنگام اندازه گیری عملکرد پزشک باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. در نظر بگیرید که آیا پزشک سلامت بیمار را بر منافع مالی مقدم می دارد یا خیر. یک پزشک خوب باید در یک جلسه مشاوره در حالی که کاملاً آرام و صبور است به نظرات و خواسته های شما گوش دهد و اگر خواسته های شما برآورده نشد باید دلایل علمی و منطقی داشته باشد. در نظر بگیرید که آیا جراح، بینی شما را نسبت به قسمت های صورت شما تغییر می دهد یا خیر. آیا پزشک می تواند به شما کمک کند تا از عمل بینی مطمئن شوید؟ او همچنین باید تمام مراقبت های لازم قبل و بعد از جراحی بینی را به طور کامل توضیح دهد.

از جراحانی که اصرار به انجام جراحی دارند، اجتناب کنید.

جراحان ماهر که به کار خود اطمینان دارند، هرگز بر انجام جراحی بینی اصرار نخواهند داشت. بنابراین، در صورت ملاقات با چنین جراحی، از جراحی بینی خودداری نکنید. جراحی زیبایی بینی یک عمل زیبایی است. هنگامی که شما مایل به انجام این جراحی هستید و تصمیم می گیرید به زیبایی صورت خود بیافزایید، شما تصمیم گیرنده نهایی هستید و هیچکس نمی تواند شما را مجبور به انجام این کار یا انجام ندادن آن کند.

 یک جراح خوب سلامتی شما را فدای پول نمی کند.

اگر جراح شما را با تمام عوارض احتمالی آشنا کرد، می توان او را به عنوان یک پزشک خوب تشخیص داد. اگر ریسک بالایی برای عمل بینی دارید، هرگز مایل به انجام آن نخواهید بود. اگر به شما صدمه نزند، عمل بینی را انجام نمی دهید.

بنابراین قبل از هر کاری از وضعیت خود آگاه باشید و بدانید که ویژگی هایی مانند نوع پوست، سن ، ساختار بینی، استخوانی یا گوشتی، مشکلات تنفسی و وجود برخی بیماری ها بر عملکرد بینی تأثیر می گذارد.

فریب تبلیغات جراحی بینی ارزان قیمت را نخورید.

بسیاری از پزشکان و کلینیک ها از تبلیغات بسیاری برای جراحی زیبایی بینی استفاده می کنند، مانند جراحی زیبایی بینی که تنها هدف آنها جذب بیماران است.

جراحی که سال ها در زمینه خود مشغول به کار بوده و تجربه کافی کسب کرده است و عملکرد وی برای بسیاری شناخته شده است، نیازی به انجام چنین تبلیغاتی ندارد. بنابراین اگر می خواهید بینی خود را توسط بهترین جراح بینی در کرج انجام دهید، زیاد به تبلیغات توجه نکنید و تحت تأثیر ظاهر فریبنده قرار نگیرید.

جراحی بینی مشابه عمل بازیگران هرگز امکان پذیر نیست.

باید بدانید که شرایط هر فرد متفاوت است. زیرا جراحی بینی هر فردی با توجه به شرایط منحصر به فرد و ویژگی های ساختاری بینی و صورت وی انجام می شود. بنابراین اگر جراح بینی شما به شما اطمینان می دهد که بینی شما را می توان مانند یک بازیگر جراحی می کند، بدانید که این ایده کاملاً اشتباه است و هرگز امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین اگر چنین هدفی برای جراحی بینی دارید، بهتر است نظر خود را تغییر دهید.

عمل بینی بدون جراحی گزینه ای است که باید از جراح خود بخواهید.

برخی از بیماران می توانند مشکلات خود را با عمل بینی بدون جراحی حل کنند. عمل بینی بدون جراحی در کرج بسیار ایمن تر از جراحی بینی است. هزینه عمل بینی بدون جراحی کمتر است و مزایای دیگری نیز دارد. اگر می خواهید در مورد آن بیشتر بدانید با جراح خود در این زمینه مشورت کنید.

جراح بینی خوب در کرج

توصیه های لازم قبل از عمل جراحی بینی

نکاتی پیش از جراحی بینی در روند طبیعی آن با جراح بینی خوب در کرج لازم به رعایت است که از جمله این نکات به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • جلسات مشاوره با جراح بینی ترتیب داده می شود که بیمار با شرح کامل نتیجه مورد نظر خود و شنیدن توصیه های پزشک اطلاعات مفیدی کسب می کند که در رسیدن به تصمیم قطعی موثر است.
 • بررسی سابقه پزشکی بیمار توسط جراح بینی و در نظر گرفتن شرایط سلامت عمومی بیمار از نکات بسیار مهم و ضروری پیش از عمل بینی است.
 • طی تصویربرداری از بیمار نتیجه احتمالی پس از جراحی شرح داده می شود و بیمار در جریان روند و عوارض جراحی بینی قرار می گیرد و نگاهی واقع بینانه نسبت به جراحی بینی کسب می کند.
 • از جمله مواردی که رعایت همگانی متقاضیان جراحی بینی برای سهولت جراحی و تسریع بهبودی ضروری است می توان به:
 • عدم مصرف دخانیات و مشروبات الکلی: زیرا نیکوتین موجود در سیگار و قلیان باعث اختلال در روند طبیعی اکسیژن رسانی به بافت های بدن می شود و بهبود را به تعویق می اندازد.
 • استفاده از داروهایی که انعقاد خون را مختل می کند متوقف و به پزشک گزارش شود: احتمال خونریزی حین جراحی و پس از آن را افزایش می دهد.
 • بیمار حداقل شش ساعت پیش از انجام جراحی بینی ناشتا باشد.

هزینه جراحی بینی به فاکتورهای زیادی بستگی دارد، می توانید مقاله “هزینه های جراحی زیبایی بینی تحت تاثیر چه عواملی است؟” را مطالعه کنید تا در مورد آن بیشتر بدانید.

کلام آخر

در نتیجه برای انجام جراحی بینی در کرج با کسب آگاهی و در نظر گرفتن نتیجه مورد نظر خود بهترین جراح بینی در کرج را انتخاب نمایید. برای انجام مشاوره قبل از جراحی بینی و اقدام به جراحی بینی همراه با نتایج مطلوب به مطب دکتر علی نبی پور مراجعه نمایید.

 

دکتر سید علی نبی پور

دکتر سید علی نبی پور اشرفی

دکتر سید علی نبی پور اشرفی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی (ENT زیبایی بینی و پلاستیک صورت) متولد سال ۱۳۵۴هستند.

ایشان سال ۱۳۷۶ در دوره پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و در سال ۱۳۸۴ نیز از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند

ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و بینی خودشان را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۱۳۹۳ دریافت نمودند.

دکتر نبی پور تاکنون موفق به انجام بیش از ۲۰۰۰ عمل زیبایی بینی شده اند.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

۴ دیدگاه ها
 1. سلام آقای دکتر من یه هفته قبل پیش شما جراحی بینی انجام دادم میخاستم بدونم تا چند وقت باید چسب بزنم؟

  پاسخ
  • سلام حداقل ۲ ماه بعد از جراحی بینی باید چسب بزنید.

   پاسخ
 2. سلام آقای دکتر خسته نباشید من ۲ماهه که جراحی کردم سوراخ های بینیم قبل عمل کاملا متقارن بود ولی الان اصلایک شکل ویک اندازه نیست بالاوپایینم هست خیلی نگران وناراحتم بایدچکارکنم راه حلش چیه که سوراخ های بینیم یکی بشه

  پاسخ
  • سلام.به مطب مراجعه کنید .ولی سوراخهای بینی هیچوقت صد در صد متقارن نمیشه

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.